Lubisz proste, szybkie i pyszne dania? Jeśli tak to ten makaron z kurczakiem w sosie pomidorowym jest propozycją, której po prostu nie możesz nie wypróbować!


Makaron z kurczakiem w sosie pomidorowym z pozoru może wydawać się daniem nieco skomplikowanym i wymagającym dłuższego przygotowania. Tak naprawdę jest jednak zupełnie inaczej! Danie to jest jednym z tych, do których uwielbiam powracać, kiedy mam ochotę na coś pysznego, ale niekoniecznie mam ochotę na dłuższe stanie nad garami. Danie to jest też bardzo uniwersalne, gdyż do jego przyrządzenia możecie wykorzystać również niemal każdy inny rodzaj mięsa, jak np. indyk lub wieprzowina, a także dowolny rodzaj makaronu. Według mnie jednak najlepiej sprawdzi się tutaj coś pokroju penne, rigatoni czy bavette, które doskonale obtoczą się w powstałym, pysznym sosie.

Jeśli wypróbowałeś ten przepis, podziel się proszę swoją opinią poniżej i udostępnij link swoim znajomym. Będzie mi bardzo miło! :)

Wypróbowałeś ten przepis?

Podziel się proszę swoją opinią w komentarzu i doradź innym! Zachęcam Cię również do udostępnienia przepisu znajomym i pochwalenia się własnym zdjęciem dania przygotowanego z pomocą tego przepisu, które możesz zamieścić w galerii Czytelników


Dodaj do ulubionych